Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-30, 14:13   #5008
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas też nie zawsze stoi, a siku leci. No i zawsze ma na jajca położona ściereczkę, chusteczkę, albo coś. Ale on tyle leje, że nawet to nie wyłapuje, albo zawsze gdzieś ominie.U nas też jak na przewijaku to zawsze taka wodnista i wystrzał jak z armaty, nie idzie tego złapać. W rękę też już nie raz łapałam i siku i kupę. Nie przeraża mnie to [emoji23] W pieluchę to idzie już gęstsza, jak jajecznica [emoji85]

U nas idzie 8-10 pampersów dziennie. Dzisiaj testowaliśmy pampki lupilu. Dla mnie masakra. Jakieś takie szerokie są i długie te zapięcia mają i bardzo się Maksowi zsuwają. Nie odparzają go, ale są bardzo nie wygodne w użytkowaniu.

Dzisiaj mieli wpaść koledzy TŻ i zapowiedzieli się na 19/20 (czyli znając ich przyjechaliby o 21). I wielce się zdziwili jak TŻ powiedział, że prosiłby o przyjazd trochę wcześniej bo nie przyjeżdżają na piwo jak kiedyś tylko do małego dziecka, które też chcielibyśmy o przyzwoitej godzinie ogarnąć do spania no i siebie też. Stwierdzili, że chyba nie są mile widziani i nie przyjadą w ogóle. O jak mi przykro [emoji849] oni zostali na etapie wiecznych imprez i utrzymywania przez rodziców i są zdziwieni, że dla nas dzień kończy się o godzinie 21, a nie o północy [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też już się zmądrzyłam i kładę pieluchę lub ręczniczek, a i tak leci gdzieś bokiem. Wczoraj obsikał wszystko w łóżeczku [emoji1787]

Brak słów na tych kolegów :/ ja do nikogo w odwiedziny nie wpadłabym o 20, a co dopiero do noworodka. Zero myślenia [emoji14]
Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
My tez chyba mamy kryzys laktacyjny... od 7 rano karmiłam małego 5 razy, pospal chwilkę po karmieniu, tak 10-15 minut i znów ryk i do cyca...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------





Ja wczoraj miałam rozkminy ze trochę tęsknie za tym beztroskim snem po kilka godzin. Człowiek tego nie doceniał...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------





Zrobił Cię w bambuko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dokładnie [emoji28] dziwnym trafem tylko matkę obsikuje. Ojca oszczędza, solidarność plemników[emoji1787]

Ja też tęsknie za snem 8h bez przerwy i jeszcze za leżeniem na kanapie i oglądaniem ulubionego serialu [emoji2957] nawet zwykle zakupy w markecie by były dla mnie teraz rozrywką, ale z Jasiem nie pójdę w takim tłum ludu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora