Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - granice w masazu.. molestowanie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 22:29   #4
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: granice w masazu.. molestowanie?

Cytat:
Napisane przez monaliga Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam takie pytanie do osób "doświadczonych" w zazywaniu bądź zajmujących się profesjonalnie masażami..
Kolezanki zrobily mi prezent- zabieg w spa, masaz.
Jakie bylo moje zdziwienie kiedy okazalo sie ze masaz wykonywal bedzie masazysta, mezczyzna, nie kobieta. Pomyslalam ze trzeba mnie bylo o tym poinformowac, przeciez nie kazdemu moze to odpowiadac. To moj pierwszy w zyciu masaz a ja mialam na sobie tylko cos w rodzaju majtek (jednorazowe, to jakies nieporozumienie!). Ale ok. Pomyslalam ze nie bede robic "wiochy"
Mialam na sobie tj wspomnialam tylko te jednorazowe majtki, przez ktore wszystko oczyiwscie bylo widac.
Podczas masazu masazysta masowal WSZYSTKIE czesci ciala. Myslalam ze bedzie to wygladalo tak jak na filmach- odkryte tylko plecy. A on np odslanial cala czesc ciala i masowal np moja pupe. Albo kazal sie obrocic i masowal przod- piersi mialam zupelnie odkryte. Masujac nogi z przodu, chwilowo lezalam przed nim tylko w tych majtkach.. Kiedy masowal moje uda niejednokrotnie dotykal opuszkami palcow .. moich miejsc intymnych.. Nie robil tego w sposob obcesowy ale np masujac na granicy uda (tzn tj do konca nogi), druga strona dloni "zahaczal" o pochwe.. Czulam sie idiotycznie, caly czas zestresowana....
Kiedy nadszedl czas na kapiel gapil sie na mnie jak sie ubieralam.. Nie mowiac juz o tym, ze zamiast podziekowac za masaz przed kapiela, podziekowal jak bylam juz w wannie.. Czulam sie idiotycznie.. Przeciez wszystko bylo tam widac!
Nie moge o tym zapomniec.. na zawzse zrazilam sie do zabiegow w spa.. Czy to tak ma wygladac czy to ja jestem przewrazliwiona..?
Nie moge o tym zapomniec, mezowi po zabiegu powiedzialam ze masowala mnie kobieta.. Nie moge mu o tym teraz powiedziec choc caly czas o tym mysle.. czy normalnie masaze tak wygladaja? ze masuje sie kazda czesc ciala?? co oznacza termin"miejsca intymne"- czy np pupe mozna masowac? czy rzeczywiscie tak latwo mozna sie pomylic i dotknac miejsca intymnego czy masaz ud konczyc powinien sie ponizej ud?
Nie miałam pojęcia, że masaże odbywają się na takiej zasadzie, serio... jest to dla mnie zaskoczeniem...
Teraz chyba bym się nie zdecydowała na masaż w SPA
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując