Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-22, 00:20   #29
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez Surmina Pokaż wiadomość
Ja z intuicją nie ryzykowałabym! Masz rację, iż warto przejść się do ( i tu zmienię) kilku lekarzy na konsultację, a później podjąć decyzję.
Co do niezadowolonych pacjentek - 100% tych zachwyconych efektem końcowym - raczej mało prawdopodobne i równie mało wiarygodne
W każdym razie odsyłam Cię to wyżej wymienionego forum, gdyż cóż tu ukrywać "owi" lekarze z Łodzi mają na swoim koncie zbyt wiele rozczarowanych i zasmuconych rezultatem operacji.
Decyzja należy do Ciebie. Do mnie przemawiają jednak fakty, zdjęcia, opinie i statystyka udanych operacji

Pozdrawiam serdecznie
Ja mówię za siebie i nie zawsze wierzyłabym w te wszystkie opnie. Mam nos od 10 lat i siostra mojej przyjaciółki od 2, więc tylko i wyłącznie opieram się na moim wrażeniu i doświadczeniu. Nos jest ok. Zreszta ja już siebie nie pamiętam innej Gdyby Zieliński był aż tak kontrowersyjny to wątpię żeby był konsultantem krajowym, ale jak juz pisałam po to jest tylu lekarzy żeby był wybór.



EDIT: Bereniko napisz koniecznie, jak tam sprawa z Twoim nosem?
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując