Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-14, 06:29   #7
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Czesc! Pozwole sobie dolaczyc!

Oficjalnego tp nie mam jeszcze,bd 24.10 zalozona karta ciazy wiec wszystko sie okaze. Wedlug OM Wychodzi 12.06.

Mam 26(jeszcze)lat. Dzieciatko 3-szybko zostalam mama.

Mam rocznikowo 9 latka i 8 latke.

Teraz udalo sie w 2cs.

Bylam juz na pierwszej wizycie,byl pecherzyk ciazowy we wlasciwym miejscu,ale jeszcze malenki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie toczy,az we wtorek zrobie kolejna bete by miec pewnosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Tez sie zarzekalam,ze nie chcem wiecej. Ze bede mloda a dzieci duze. Ale los chcial,ze od kad cora pojawila sie na swicie zostalam z dziecmi bez ich ojca. A moj obecny Maz mimo ze wczesbiej nie chcial,poczul ze chcialby potomka... no i coz. Nie wiem jak dam rade z tym. Boje sie. Ale i ciesze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


toż Ty dziewczyno nadal młoda jesteś [emoji2956][emoji2956] i jak dzidzia podrośnie, to jeszcze sporo czasu Ci zostanie na szaleństwa młodości [emoji2957][emoji2957]

ja mam 34 i będę rodzic w wieku 35... jakiś wcześniej nigdy nie był dobry moment, teraz zresztą też nie jest... ale co tam, jakoś damy radę




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia911 Pokaż wiadomość
Ja mam 28 lat i mieszane uczucia bo jestem aktualnie w trakcie urlopu macierzyńskiego córka ma prawie 8 miesięcy. Myśleliśmy o drugim dziecku ale nie aż tak szybko [emoji85] [emoji86] [emoji87]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Rozumiem Twoje obawy, ale w sumie podejdź do tego z tej strony, że w trakcie ciąży będziesz miała jeszcze chwilę dla swojej pierwszej pociechy, a potem odchowana dwójkę maluchów i ten najgorszy okres pieluchowy będziesz miała za sobà za jednym razem ... potem to już tylko łatwiej z dnia na dzień będzie [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aguska96 Pokaż wiadomość
Hej, codziennie sprawdzałam czy już jest wątek czerwcówek i się doczekałam

Ja akurat wczoraj byłam już na wizycie, jestem w 7tygodniu. serducho bije, termin na 5.06 [emoji3590] już wiem, że będę miała cc, bo pierwszy poród zakończył się cesarką i mam jakieś problemy z blizną od wewnątrz.

Mam 23 lata i 2letnią córkę


witam [emoji846] ja jeszcze nie byłam u lekarza, jakoś w tym tygodniu się wybiorę...

Ja z tym porodem, to tez się zastanawiam. Pierwsza dwójkę rodziłam naturalnie, ale się nacierpiałam szczególnie przy pierwszym, przy drugim poszło szybko, ale straciłam na chwile wzrok zaraz po urodzeniu i się boję teraz ... zobaczę co powie lekarz... ale myślę o prywatnym porodzie tym razem...

a tak z innej beczki, czy któraś z Was myśli o zrobieniu tych testów genetycznych z krwi ? jak byłam jakiś czas temu u gina, to mówił mi, ze pojawiła się nowa metoda, która z dużym prawdopodobieństwem wyklucza różne potencjalne schorzenia i od razu wykrywa płeć dziecka... kosztuje to chyba ok 2000-3000 pln i robi się w ok 10-12 tc
macie jakieś info w tym temacie od swoich ginexów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

dobra laski lecę do pracy - miłego poranka wszystkim życzę [emoji255][emoji255]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora