Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec
Wątek: Marzec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-23, 20:31   #51
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Marzec

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Aguś, jak zawsze piękności Coś na kształt słonecznego zagości najprawdopodobniej na mojej twarzy w świąteczny poniedziałek.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Wszystkie makijaze sa piekne Ale sama autorka najbardziej mi sie podoba w orientalnej kresce i slonecznym Uwielbiam taki minimalizm .
dziękuję Małgosiu

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie moim faworytem jest orientalna kreska! Makijaż prosty, minimalistyczny a jednocześnie oryginalny
No i zielenie...
dziękuję Alice

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Makijaż słoneczny jest po prostu powalający Ślicznie Ci w takich ciepłych barwach Powiedz mi proszę, czy na całą twarz nałożyłaś Clinique i modelowałaś Lancome, czy na odwrót?
dziękuję
Bronzer Lancome zastosowałam na całą twarz z naciskiem na boki natomiast Clinique na kości policzkowe i skronie

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Słonecznie i naturalnie to moje faworyty, wyglądasz w nich super. Pozostałe również mi się podobają, trochę mniej Orientalna kreska.
Can, bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba! Najbardziej podoba mi się orientalna kreska. Czy mi się wydaje, czy zmieniłaś kolor włosów?
dziękuję
kolor na zdjęciach ten sam, czasami wychłodzony płukanką

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Aguś wszystkie makijaże olśniewające każdy jest wyjątkowy i prześliczny życzę Wesołych Świąt i spełnienia najskrytszych marzeń
dziękuję Del
Radosnych Świąt

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wstąpiłam i się zachwyciłam..ale tu pięknie.. Podziwiam panią za wyczucie koloru,styl i niesamowite zdolności manualne..no i za pomysły!Wszystko mi się podoba,i momo że nie powinnam oceniac(bo nie jestem znawca..) to słoneczny podoba mi się chyba najbardziej Jednym słowem p i e k n i e .
bardzo Ci dziękuję i witam na MM mów mi Aga

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Wszystkie makijaże prześliczne
dziękuję

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Naturalnie i Słonecznie najbardziej mi przypadły do gustu W Słonecznie masz buźkę pięknie opaloną bambuskiem, taki oliwkowy cudny odcień cery

Tylko jakoś tak na fotkach smutno, nostalgicznie wyglądasz...
Yen, dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując