Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2021! Część III ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-04, 13:24   #1531
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytam, że bbox jednak niezalecany i jakaś logopedka popełniła post w tym temacie. Nosz kuźwa, a jeszcze pół roku temu wszyscy sr*li żarem, że tylko bbox. Baby rwały włosy z głowy, żeby tylko dzieciak chciał z tego pić. A teraz olaboga popłoch [emoji1]

To już wolę te francuskie baby.
Holenderskie baby też dają chleb z czekoladą na śniadanie i jakiś prosty i szybki obiad. U nas kwoczenie na maksa.

Chiare zdrówka dla Małego. Kurcze po antybiotyku taki ciąg dalszy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehehe, to już kiedyś, jeszcze jak byłłyśmy w ciąży, to była jakaś faza, że bbox zły, bo słomka coś tam coś tam i że lepszy Avent, więc kupiłam napierw Avent, tylko dlaczego nikt mi nie powiedział, że ten szajs przecieka więc jestem złą matką i mam dwa bboxy, w tym jeden niebieski, chociaż to dziewczyna

Holenderskie baby po prostu nie mają tyle czasu na wymyślanie, bo muszą szybko wracać do roboty po porodzie

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
U nas był wczoraj Święty Mikołaj i impreza mikołajowa, Emilka dostała prezenty, moja bratanica takze
Na szczescie ta starsza nie poznała przebranego dziadka [emoji3]
A u Was kiedy zawita?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W piątek w naszej "wsi" był Mikołaj dla dzieci z okolicy, ale o 19, a młoda o 18.20 już padła w kime
U nas nie będzie Mikołaja, dopiero na Gwiazdkę. I tak dużo prezentów dostała ostatnio. Chyba że nasi pracodawcy się ogarną i dostaniemy w grudniu nasze karty podarunkowe do Smyka, to pewnie coś tam wybierzemy.

W końcu wolny weekend, nie miałam od 3 tygodni już zapomniałam jak to jest chodzić z dzieckiem na samotne spacery, tak bardzo mi tego brakuje ale wczoraj i dzisiaj byłyśmy, jak za dawnych czasów

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2022-12-04 o 14:16
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując