Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-31, 20:40   #30
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Konsultantka Avon

Cytat:
Napisane przez Dystrybutorka FM Pokaż wiadomość
size="4"]Witam[/size]Też dużo słyszałam o Avon i że nie ma się z tego żadnych korzysci jako konsultantka, zysk tylko 13% , przymusowe limity sprzedaży i kiepskie zarobki. Dlatego skorzystałam z innej propozycji w innej firmie w której moim zdaniem sa tylko korzysci i swietne warunki zarobienia sporej kaski, zarabia sie juz od sprzedanej 1 szt produktu a zysk ze sprzedazy to 30% i na marzy oszczedzamy 43% nie ma limitow sprzedazy ale sa programy motywacyjne z ktorych ma sie dodatkowa kase. jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na maila . naprawde warto bo po paru miesiacach mozna zarabiac kilka tysiecy zlotych np. konkurs styczniowy jest taki ze mozna wygrac na walentynki weekedn w spa dla dwojga lub kolacje dla dwojga jak rowniez inne ciekawe rzeczy ale to juz odpowiem na maila. ja tylko zaluje ze tak pozno sie zdecydowalam.
To, coo promujesz to nie gniewaj się ale śmierdzące substancje (bo inaczej tego nie nazwę, kupiłam dla żartów pakiet startowy) . Smród utrzymuje się niestety długo i o ile w przypadku oryginałów to zaleta, to tutaj straszna wada. Są jednak takie szkolenia nowicjuszy w FM, że i kamień by zmiękł i podpisał cyrograf. Na forum perfumowym taki post by nie przeszedł. Avon, jaki jest, ale to jednak oryginały i większość kosmetyków jest świetna.
Te zapachy FMowe są identyczne z oryginalnymi, rozumiem, ze to np. Dior przysyła Wam cysternę Dolce Vity a Wy tylko strzykawkami rozlewacie w ponumerowane flaszencje? Ile płacicie za taką cysternę? No właśnie. Nadzieja matką...hm, ale mimo wszystko mam nadzieję, ze nikt się na tę ofertę pracy nie skusi, bo ta praca jest z rodzaju niegodnych - robienie ludziom wody z mózgu. To już lepiej kupić próbkę 1,5 ml na allegro, ale oryginalną. Nie mam czegoś takiego, że musi być oryginał jak chodzi o torebki, buty, wrecz przeciwnie, śmieszy mnie takie nastawienie etc, jak coś jest dobrze wykonane i funkcjonalne, to dla mnie żadna różnica. Ale perfumy, albo oryginalne, nawet z próbki, albo WCALE.

No i fakt, kryptoreklama. Można kupić na wizażu reklamę i mieć ją w podpisie ale czy ta opcja dotyczy też FM Group, to nie sądzę.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-01-01 o 11:43
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując