Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywki do paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-21, 09:40   #34
aknelam
Zadomowienie
 
Avatar aknelam
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 484
Dot.: Odżywki do paznokci

Stosowałam kilka odżywek i w sumie żaden efekt nie był w pełni zadowalający. Miałam przygodę z Eveline, ale po początkowym zachwycie , pozniejszy efekt nie byl tym czego oczekiwałam a moje paznokcie wciąż były takie jak i bez stosowania odzywki.
Stosowałam odzywkę laura conti, czy jakoś tak, ale bez większych efektów. W ostatnim czasie taka odzywkę z sally hansen, z różową nakrętką i w sumie może byłabym z niej zadowolona, bo paznokcie stały się trochę twardsze, ale sama odzywka jest w dość dużej buteleczce i po miesiącu stosowania zostało mi pół buteleczki, a jej zawartość zgęstniała na tyle,że nadaje się tylko do wyrzucenia.
Teraz po przeczytaniu opinii na wizażu stosuję miss sporty 5 w 1 i jestem zadowolona, paznokcie rosną zdrowe, są mocniejsze i choć wczesniej naprawdę wstydziłam się pokazywać je bez choćby warstwy lakieru, to teraz nie mam z tym problemu. Myślę,że warto ją wypróbować aby zobaczyć czy się sprawdzi. Poza tym olejuję paznokcie i używam kremu do rąk, pewnie to też ma jakiś wpływ na ich stan.
aknelam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując