Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki lipiec-sierpień-wrzesień 2005
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-31, 13:44   #21
janebw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
GG do janebw
Dot.: Dzieciaczki lipiec-sierpień-wrzesień 2005

Moja Marysia jest tutaj obok <---------,moj avatar, zdjecie jest aktualne, nowe zamieszcze po urodzinach

Alien dziekuje, zaraz poszukam zdjecia Twojej niuni, a jednak zamiescilas?

To fakt u nas wszyskto inaczej ale i tym przestalam sie martwic, dzieci rosna, sa zdrowe, to chyba jakos to dziala. Co do owockow, to moja Mancia nie je, brzoskwini tez nie, wypluwa, ale kiedys inne rzeczy tez wypluwala, a potem zaczela je jesc, wiec z czasem owoce tez bedzie jadla.
Moja Marynia jest bardzo zywa, ale chyaba wiekszosc dzieci w tym wieku taka jest. A co do nocy, to nie przeszkadza mi budzenie sie raz na jedzonko, aby nie czesciej. Moja pani doktor nie kazala podawac witaminy D, a wiem ze w Polsce sie podaje, i znow dla mnie to byl szok, ale sztuczne melko naszczescie ma ta witamine, wiec karmie ja kiedy tylko chce zjesc, bo czasem to odwarca sie i nie je. Poza tym zauwazaylm kiedys, za Marysia siedzi nie rowno, tzn przechyla sie lekko na jenda strone, nie bylo to bardzo widocze, ale jako matka, ktora jest z nia caly czas i zna swoje dziecko zauwazylam. Robilysmy badania rentgenem i usg bioder i okazalo sie, ze wszyskto jest dobrze, a Mania dzis juz siedzi rowno. Za nim sie okazalo, ze jest dobrze, to mialam wyrzuty ze nie przyjmuje witaminy D,ze pewnie dlatego jest cos nie tak, ale jak zauwazylas co kraj to obyczaj. Naszczescie wszyskto jest dobrze, test na anemie i krew wypadl dobrze, wiec jak juz pisalam , jakos to dziala. Jeszcze bede dawac mleczko, bo mania nie lubi herbatek, ale zaczne parzyc jej i jakos przyuczac do ich picia, a potem zastapie melko herbatka w nocy, bo musi chciec pic, zeby sie nie wybudzic i usnac.

Mi tez podobaja sie imiona naszych dzieci

Z baseniku nici bo dzis pada, chyba, ze pozniej wyjdzie slonko; mamy odkryty basen i podgrzewaja troche wode, wiec musi byc ladna pogoda

Jutro dzien dziecka, nie wiem czy tu sie obchodzi, a co do dnia matki to ja obchodzilam tydzien wczesniej od Was, bo tu inna data

Dlugie wloski maja Wasze dzieciatka? Mojej Mani zaczelo cos rosnac, i mozna juz niby przypiac spinke, ale obawiam sie, ze bedzie jej ciagnela wloski, wiec poczekam

pozdrawiam
janebw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując