Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-16, 08:48   #4354
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Alerka, Napisz proszę na czym polega operacja na szypule? Dlaczego akurat ten rodzaj i czy jest lepszy?
Na szypule oznacza przeniesienie otoczki wraz z sutkiem w nowe miejsce bez odcinania tkane, nerwów itd. Inną metodą jest przeszczep, który oznacza odcięcie otoczki i sutka i po prostu przyszycie w nowym miejscu. Nie masz wtedy czucia w sutku. Choć i tu zdarzają się cuda i dziewczyny trochę czucia mają. Niemniej jednak doktor powiedział, że nie okalecza się już tak kobiet i odchodzi od tej metody chyba, że jest naprawdę ogromny przerost gruczołu, co też podobno wcale nie jest takie częste aby tę metodę stosować.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, chwile mnie tu nie było, bo rok temu podczas wizyty u dr Mądrego mój termin został ustalony na 11.04.2022. Pomyślałam, ze jeszcze tyle czasu, ze bez sensu jest zadawać pytania itp, wiec śledziłam sobie Wasze wypowiedzi... ALE, udało mi się przerzucić termin i już 17.02.2020 będę mieć operacje. W czwartek (19.09) jestem umówiona na konsultacje, z racji tego, ze pół roku wcześniej miałam się zgłosić w celu wypisania skierowania i dowieźć badania, których nie miałam na pierwszej wizycie. Jutro mam wizytę u neurologa, w celu wypisania zaświadczenia i muszę mieć jeszcze USG. W tej chwili mój rozmiar to 65M, ale niestety biustonosz kupię 70K, z racji tego, ze ta 60 jest niedostępna. Przyznam, ze na chwile obecna chciałabym mieć nawet miseczkę A... ale żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność muszę to mądrze przemyśleć... moje pytanie do Was jest takie, czy orientujecie się co decyduje o zrobieniu jak najmniejszej miseczki. Widziałam, ze niektóre z Was chciały jakiś rozmiar, a lekarz odradził... Dziewczyny czy jest ktoś operowany prze dr Mądrego w Łecznej i może mi coś więcej o tym powiedzieć?

Jaką masz wagę i wzrost? jaką masz szerokość klatki piersiowej? Czy rodziłaś/ karmiłaś? To jedne z podstawowych pytań na które lekarz i Ty odpowiadacie. Jeśli będzie możliwość zrobienia Ci małej miseczki to zrobi (przynajmniej prywatnie, nie wiem jak w szpitalach na NFZ). Nie sądzę aby byłą możliwość redukcji z miseczki M do A. Myślę, że B/C to fajny rozmiar
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując