Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-18, 09:58   #2077
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Fuuuuu.... Po co tyle jasnej zieleni i niebieskości? Fuuujka. Nie ma mowy. Wygląda jak mejkap dla dzieci albo lata 80.
Nie, nie i nie - nie kupiłam Riviery, Alyssy, nie wezmę Jackie ani żadnej Norviny. Nie mam po co, a naprawdę chętnie kupiłabym nową, ładną paletę. To już Metropolis najciekawsza z tego wszystkiego, ale też się nie skuszę. Macałam wszystko w szafie Natashy ostatnio, no i - nic, ale to nic mnie nie kusi, ładne róże w paletach, ale nic do mnie nie wołało. Wolałabym raczej dokupić parę sticków pełnowymiarowych z Milka, bo świetne te minisy są.
Czekam od dawna na jesienną, zgaszoną, chłodną paletę z burasami, eleganckimi taupe, głębokimi fioletami, szarościami, delikatnymi kolorami na co dzień. I nic.

Też za mną chodzi taka paletka z brudnym różem, szarością i ładnym błyszczącym toperem. Kilka ładnych cieni, a nie jakaś wielka paleta.

Zastanawiałam się na tą, ale nie wiem jak z jakością cieni, nigdy nie miałam Mac:

https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-...000088765.html
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora