Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 12:31   #2082
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ładna. Mac są bardzo ok., kiedyś byłam wielką fanką. Niestety, od paru lat już kompletnie Mac nie nadąża za tzw. instagramowymi markami, w sensie trendów, innowacyjności, jakości. To dalej są bardzo dobre cienie, jakość pierwszoligowa. Ale te tandetne opakowania niestety mnie odstraszają, w efekcie od lat nie kupiłam cienia z Maca. Ale w szufladzie mam z 6 dużych pełnych palet, takich po 20 parę cieni. Kiedyś się polowało na ebayu na trudno dostępne odcienie A teraz z trudem walczę, żeby pozużywać i wywalić, bo to już nie to.
Mnie cienie MACa się zwyczajnie zestarzały ( mam trzy duże palety i nie sięgam po nie, leżą w kącie) już nie są takie jak kiedyś.... kiedyś to był szał, moje pierwsze cienie o takiej jakości. Teraz na nie patrzę i myśle, że to dobre cienie ale..... stanowczo zbyt drogie, nie warto za nie tyle płacić. Ostatnio salon MACa omjam, niegdyś nie dałam rady przejśc obojętnie i zawsze jakiś drobiazg mi sie przyplątywał.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora