Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby '09
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 13:05   #56
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Majowo-czerwcowe maluszki opuściły nasze brzuszki-szczęśliwe mamy i ich szkraby

Hejka
Korzystam z wolnej chwili, póki mały śpi po jedzonku. U nas pojawiły się kłopoty z wypróżnianiem, bo synek strasznie się przy tym napina i pręży, tak jakby miał zaparcia i robi tylko jedną kupkę na dzień. Byliśmy z tym u pani doktor i powiedziała, żeby dawać mu do picia przegotowaną wodę albo herbatkę z kopru włoskiego i masować brzuszek. Czy któraś z Was miała podobny problem, jeżeli tak proszę o dobre rady

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się jak to jest z tymi odwiedzinami położnej? Dzisiaj Blanka kończy 2 tygodnie, a nikogo jeszcze u nas nie było...
No i nie mogłam się doczekać, więc kupiłam sama witaminy K i D... Mam je aplikować czy czekać na wizytę położnej i lekarza? Pomóżcie
ad. 1 położna była u mnie kilka godzin po tym jak zapisałam małego do przychodni. Sympatyczna starsza kobietka, pogadałyśmy sobie chwilkę, a mały jaki miał apetyt przy niej
ad. 2 a jak wychodziłyście z Blanką ze szpitala to lekarz nic Wam nie mówił o witaminach my dostaliśmy zlecenia na wypisie ze szpitala i mały bierze: wit. D, wit. B, wit. E, kwas foliowy i Cebion.

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A to moja niunia zmachana po karmieniu
Załącznik 2231462
ślicznotka

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Właśnie wróciłyśmy od lekarza i jestem troszke zdołowana...
Otóż pediatra wykrył u małej lekkie szmery nad serduszkiem... Stwierdził, że bardzo dużo dzieci tak ma i to z czasem mija, bo Blanka ma dopiero 2 tygodnie i wszystko jej się tam "zamyka". Zmartwiło mnie to bardzo i do czasu wizyty u kardiologa chyba zwariuję Czy któraś z Was słyszała o podobnych przypadkach?
No i dodatkowo lekarz kazał mi podawać małej 2 x 30 ml glukozy, bo jest troszeczke żółciutka i chce obniżyć w ten sposób poziom bilirubiny.
A tak poza tym to wszystko ok, malutka waży już 3240 g (w momencie wypisu ze szpitala 25.04 ważyła 285og)
jeżeli lekarz mówi, że dużo dzieci tak ma, to pewnie nic poważnego. Zobaczysz wszystko będzie dobrze i dobrze, że tak ładnie przybiera na wadze

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Pierwsze slysze ze ze szpitala wypisuja dzieci ktore nie maja wagi minimum 2 kg bo zeby wypisac dziecko ze szpitala musi miec wage 2 kg
mojego małego wypisali ze szpitala z wagą 1930 g
__________________

Edytowane przez malutka_24
Czas edycji: 2009-05-07 o 13:06
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora