Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-20, 13:27   #2135
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Zrobiłam mały zapas kosmetyków na allegro ze względu na darmową dostawę do paczkomatów i niskie ceny w "drogeriawispol". Za żel aloesowy Equilibry dałam tylko 13 zł, za serum Avy Aloe Organic 21 zł (wzięłam 2 sztuki, bo jakoś póki co nie wiem czym je zastąpić, po prostu niezbędnik i boję się, żeby nie wycofali). Wzięłam też Dr Medica Bielenda serum i emulsję "Trądzik", chociaż teraz trochę żałuję tej emulsji, ale może będzie fajna, chociaż Chimay mówi, że niczego nie urywa, no ale niech już będzie, się zużyje. Poza tym żel do ciała Sylveco kremowy i dwie rzeczy niezwiązane ze skórą, tzn tusz do rzęs i klipsy do usuwania hybryd z paznokci, nie używam hybryd, ale się przydadzą do lakierów brokatowych. Kusiło mnie parę innych rzeczy, ale trzeba mieć umiar, bo teraz święta za pasem i trzeba myśleć o prezentach i przygotowaniach.

A co do hybryd, to kusi mnie zestaw z lampą. Taki mały off-topik Może Mikołaj przyniesie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując