Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-20, 15:21   #2140
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może u mnie się sprawdzi do częstszego stosowania.

Myślę, że z hybrydami jest tak samo jak z keratynowym prostowaniem czy farbowaniem włosów, złe przygotowanie paznokci i wykonanie zabiegu je zniszczy, poza tym potrzebna jest wiedza na temat budowy paznokci i ich chorób. Ja też jestem bardzo sceptyczna do hybryd, bo różne historie już słyszałam i potrafią mnie zwykłe lakiery uczulić, utwardzacze i bazy, ale lubię malować paznokcie i to jest ten słaby punkt, chętnie bym spróbowała A co do japończyka, też spoko.
U mnie jest roznica miedzy keratyna a farbowaniem: keratyna poprawia kondycje wlosa w moim przypadku w zasadzie trwale, chociaz oczywiscie po jakims czasie sie wyplukuje, ale wlos i tak pozostaje ladniejszy niz byl. Wiec moge powiedziec, ze ma funkcje pielegnacyjno-stylizacyjna. Farbowanie jej nie mialo i dawalo moim wlosom niezle w kosc na dluzsza mete. Jakby mi keratyna pogarszala w dluzszej perspektywie kondycje wlosow, to bym jej nie robila. Ale to u kazdego moze wygladac inaczej.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Chimay, czy masz zestaw P. Shine?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, Lily Angel KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując