Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-29, 21:11   #299
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Linkle Pokaż wiadomość
Czy na aliexpress jest mozliwosc reklamowania towaru niezgodnego z opisem? Kupilam silikonowe moldy do lodów w kształcie kuli i przeciekają
W takim przypadku możesz się ubiegać o zwrot pieniędzy, albo przynajmniej części zapłąconej kwoty. Ja kiedyś zamówiłam flamastry. Przyszły w pękniętym opakowaniu. Ja chciałam olać, ale mąż stwierdził, że z ciekawości sprawdzi, czy coś za to oddadzą. Chciał 10 zł i tyle mu przesłali na konto. I to dość szybko, bo chyba po kilku dniach. Więc warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
To sa bandaze na wzor tych ktore sie na miesnie nakleja?
Do czego ich uzywasz jeszcze?
Jeśli masz na myśli te taśmy do tzw. "tapingu", to to jest coś innego. Bardziej przypomina rzep? Sam się nie przyklei do niczego, a jedynie do siebie. Używałam np. do osłony uszkodzonego paznokcia od nogi, do opatrywania kociej łapki (nie klei się do sierści). I ogólnie do zranień (w tym przypadku dodaję jeszcze jakiś gazik, czy inny element opatrunkowy), bo trzyma się lepiej niż zwykły plaster i jest elastyczny. Świetnie się sprawdza np. na palcach, które czasem trudno dobrze zakleić zwykłym plastrem.
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując