Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-17, 16:55   #4725
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Skonczylo sie jak zawsze. Mega histerią I w efekcie musiałam go nosić na rękach żeby się uspokoił. Wasze dzieci tez tak maja, że jak już się rozpłaczą to nie można ich uspokoić? Nawet nie chciał jeść i musiałam go nakarmić w leżaczku. Na szczęście przy butli w tym leżaczku usnął. Zobaczymy na jak długo...-Czy to aż takie zło to usypianie na rękach? serce i intuicja mi podpowiada żebym nie zmuszała Kamilka

juz ryk
Olga tak ma, jak wpadnie w histerie to strasznie ciężko ją uspokoić, dlatego staram się uprzedzać te histerie ale wiem, nie jest to łatwe

jeśli dla ciebie usypianie Kamila na rękach nie stanowi problemu i czujesz ze tak jest dobrze to nie zmieniaj tego na siłę może oboje jeszcze do tego nie dorośliście

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Sprayku no bo właśnie chciałam się zarejestrować, ale doczytałam o tych "dniach dawcy" i pomyślałam,ze fajnie byłoby w pracy zrobić taką akcję

mam nadzieje, ze nie będziecie musieli iść do szpitala skoro wszystkie badania ok a Eryk nie chudnie to może trzeba dać mu jeszcze szanse
danika jest offline Zgłoś do moderatora