Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o porade w sprawie makijazu;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-13, 23:06   #6
aniakre
Przyczajenie
 
Avatar aniakre
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: prosze o porade w sprawie makijazu;)

Hej no ja mysle ze dla Twojej siostry, ktora ma dosc owalna twarz i blond wloski najlepszy bylby puder troszke ciemniejszy od jej karnacji najlepiej dobierac jest na rece takie rzeczy, dodatkowo roz koniecznie na policzkach aby nieco zmniejszyc twarz i nadac jej ladny wyglad mysle ze jakis delikarny roz bylby najlepszy , w ciemniejszym nie wygladalaby korzystnie. Co do koloru oczy pasowalyby mi beze oraz jasne brazy, ewentualnie srebrny. W zadnym wypadku nie polecam jej niebieskiego ani czerwonego bo nie bedzie korzystnie wygladac. twoja siostra ma ladne oczy wiec mysle ze powinna je podkreslic czarna konrutowka na dole a takze wytluzajaca rzesy maskara. co do ust......hmm usta moze podkreslic konturowka do ust, powinna takze uzyc jakies szminki w koloze rowniez bezu i na to bezbarwny blyszczyk. Taka kompozycja najbardziej mi odpowiada do Twojej siostry , Pozdrawiam !!



Moja poprzedniczka wyslala wspaniale zdjecie oddajace w zupelnosci ten makijaz http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1080290681
__________________
aniakre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując