Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-19, 11:46   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Prosba o kilka rad dotyczących mojego wygladu

cienie są zawsze modne , nie wiem skąd Brenda wzięła info ze niemodne są :/ na MM dziewczyny właśnie na tym przede wszystkim skupiają uwagę. jeśli chodzi o najlepszy dobór kolorów cieni i włosów to odpowiedz na pytania zawarte w wątku o typie urody wtedy bedziemy w stanie dopasować coś do Ciebie, bo aparat jak piszesz przekłamał kolory.
Jesli chodzi o rozszerzone pory to najlepszym sposobem na zwężenie są kwasy BHA, salicylowe. Idealnymi preparatami są Effaclar KAvene, Total Turnaround Clinique (dużo droższy ale efekty podobne jak do E K Avena).Dobrze wpływają na zwężanie porów również retinaldehydy np Diacneal też zwęża pory i usuwa dodatkowo zmiany trądzikowe , no i ten efekt przeciwzmarszczkowy ...mmm. Diacneal zawiera kwas glikolowy 6%, retinadehyd 0,1%. Również alfahydrokwasy działają zwęzająco na pory .kolejna propozycja z AHA i BHA to Lysanel Active SVR'a. Również w produkcie Cleanance K avene znajdziesz kombinację alfa i beta hydrokwasów, które oczyszczą skórę z zaskórników.oczywiści musisz uzbroić się w cierpliwość , bo zadne krem nawet z tych , które Ci podałam nie da efektów od razu, a jeśli chodzi o BHA to na te efekty czekać musisz o wieele dłuzej.
Pozdrawiam!!!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując