Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-04, 19:02   #2
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Makijaża na wesele...poradźcie w miarę szybko bo chyba na głowę upadłam...

Cytat:
Napisane przez ennkaa
i kupiłam sobie do CZERWONEJ sukienki buty i torebkę w kolorze starego złota! Miały być czarne, ale że akurat fason mi odpowiadał to kupiłam takie....podobno stare złoto do wszystkiego pasuje więc o czerwieni też...co? powiedzcie, że tak
i miałam się umalować na czarno...znaczy się smoky eyes...a teraz co??
Mam taki bardzo połyskliwy cień coś jak beżozłoto i tak myślę, że może smoky eyes i ten właśnie beż na powieki..co? Jak myślicie?? No a na paznokcie to koncepcji brak mi już całkiem...miał być french a teraz co?
Do tego mam szal, który jakby łączy jedno z drugim, czerwień (identyczna jak ta sukienki) przechodzi w burgund i ma złote dodatki.

Będę wyglądać jak pajac?
chyba zartujesz? nie bedziesz wygladac jak pajac, na pewno sexi. Ja tez ide na wesele w czerwonej sukience, ale mam srebrne buty i torebke. Makijaz tez srebro z grafitem. A na pazurki jak najbardziej francuski, tylko tu gdzie kaczy sie biala czesc paznokcia bedzie linia srebrna zrobiona linerem. Tak mi doradzila kosmetyczka. Francuski jest zawsze na czasie i do wszystkiego pasuje A tak na marginesie to kiedy masz to wesele??
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując