Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-06, 18:39   #2978
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Najlepsze z kwasna śmietana i świeżo zmielonym pieprzem[emoji173] ponoć robi się je z miętą. Farsz. Ale nie próbowałam [emoji846]
Lulka piękny rowny[emoji846]

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Też tak słyszałam ale moja mama robi bez...
U nas je się albo ze śmietaną albo z masłem i surówkami - w domu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Jak pierwszy raz o nich usłyszałam, to sobie pomyślałam, że bez sensu takie danie ciasto z kaszą. Ale jak poznałam męża i zaczęłam jeździć na Podkarpacie i Lubelszczyznę, to w końcu udało się spróbować. Z tamtego regionu posmakowały mi jeszcze pierogi z zieloną soczewicą (babcia męża robiła) i z kaszą jaglaną z serem na lekko słodko (to okolice Opola Lubelskiego). Ale i tak najlepsze ruskie
Przydał mi się dziś patent z dodawaniem odrobiny jogurtu do farszu - dzięki Agafisia! uratowałaś dziś mój za suchy farsz.

A to moja dokładka. Niestety ja nie umiem robić tak ładnych pierogów jak Wy. Ale przynajmniej w końcu się zmobilizowałam do jakiekolwiek lepienia, bo jakoś od pół roku się przymierzałam. Trening przed świętami.
Każdy region ma swoje potrawy i warto ich spróbować


Dokładka - obiadek to byłby mały


Ja mam ochotę na ruskie... zjadłabym ale nie mam ja kzrobić, nie ma kto mi zrobić i nie mam gdzie kupić ;/

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem , ze nie lubię kaszy gryczanej. Zjem, ale nie przepadam , wole każda , ale nie ta.
A znacie pierogi z kasza gryczana i kapusta kiszona ? Tez pyszne , ale ja nie robię ich przez ta kasze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra też nie lubi a pierogi już tak


Słyszałam o tych pierogach ale nie jadlam

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ervisha juz Cie dodałam w tym pliku. Przepraszam wczesniej zapomniałam.







Jakim pliku?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora