Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część siódma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-19, 15:50   #2975
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
W UK o wilgoc nie trudno, ale my grzejemy + otwieramy okna niezaleznie od pogody i wilgoci nie ma. Nie jest to ekonomiczne, ale wole placic wiecej za ogrzewanie niz pozniej musiec stosowac jakas chemie do odgrzybiania domu.



Znajomi maja 3-miesieczne dziecko i zyja w mega grzybie - wynajmuja mieszkanie. Prawnie wlasciciel ma obowiazek tu z tym cos zrobic, ale oni sie nie prosza i tak sie truja :/

W Irlandii te zagrzybione domy to plaga. My mamy naprawde mega szczescie gdzie jestesmy. Ale tutaj taki kryzys mieszkaniowy, ze ludzie placa cala pensje za wynajecie domu z grzybem. Byle nie na ulicy... a trafic na landlords ktory by sie przejal grzybem to cud


Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
My za Tobą też

Wy się chyba budowaliście, dobrze pamiętam??

Ja na drugie urodziny myślałam o rowerku biegowym, foteliku na rower, domku plastikowym do ogrodu albo kasie na trampolinę (widzę w tym nadzieję na chwilę spokoju na dworzu ). Innych pomysłów nie mam a wszystkie powyższe są raczej dość drogie,więc dziadkowie i chrzestni musieli by się składać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

AnneMarie Antek ma swój pokój czy śpi u Was w sypialni??
Zastanawiam się jak rozwiązać tę sytuację gdy u nas pojawi się córcia (tak, tak, w końcu będę miała dziewczynkę i myślę, że już w tej kwestii nic się nie zmieni )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Antek spi w swoim pokoju od ponad roku.
nasze drugie bobo (wciaz nikt mi nie potwierdzil czy chlopiec czy jednak dziewczynka) bedzie spalo na dostawce kolo nas. A jak przeprowadzimy sie do Polski to pewnie z Antkiem razem ich ulokujemy.
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora