Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część siódma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-20, 07:51   #3000
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część siódma ❤

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
A to Iga sobie tez tak palce do gryzienia wklada, jakieś drewniane zabawki, slomke od słoika (nie lubie tego, bo ja spłaszcza, smoczek nie do konca pasował, bo ledwo sięgał do piątek.

Próbuję ją płytki przedsionkowej nauczyć, ale nie chce. Sama takie coś miałam w podstawówce, ale na wade zgryzu a ona ma mieć na napięcie mięśniowe w buzi.

Gil u Igi w normie za to starszej zamiast sie kończyć to dokucza. Mowila dzis ze ja czolo boli i uszy trochę. W czerwcu ma zabieg na trzeci migdał, oby jakoś dotrwala i po drodze jak najmniej chorowała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tak wlasnie pcha bokiem ten smoczek, ale ewidentnie do 5tek juz mu nie dochodzi i tez mysle, ze to juz czesciej kwestia tego, ze zeby jeszcze ida i cos tam dobrze w paszczy miec
Wieczorem przed spaniem jedynie serio ssie, ale szybko go wypluwa.
Poczekam chyba az te 5tki wyjda i wtedy sie za to wezme. Jedna juz prawie jest, jeszcze 3 na poklad.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
zazdroszcze tego ze dzieci ida same spać u nas robi papa i idzie ale na rękach u mnie i muszę ja albo pobujac(wtedy usypianie trwa mąż 5 minut) albo kładę się obok(do 20 minut)
dzisiaj z cyklu #problemydwulatka awantura o pampersa. w sklepie nie było "pantsow" i kupiłam zwykle ale tej samej firmy no i przecież ona nie dzidzia i tych nie chce[emoji57] w końcu po nałożeniu pizamy włączeniu bajki zapomniała co jej założyliśmy. pewnie z rana jak ściganie piżamie będzie druga część awantury[emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie jest jak malemu plaster na stope nakleje, jak mu sie otarcie od butow zrobi. Dopoki go widzi to jest koniec swiata, ale tylko skarpete naloze i jakby nie bylo
Ale to jest to, ze dla takiego dziecka jak czegos nie widac, to to nie istnieje Tez bym tak chciala

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mówię mu,że jest już duży i mleka nie ma w dzień. O dziwo akceptuje ten stan rzeczy.
Niestety wszelkie porady dot.odstawiania nocnego dotyczą zaangażowania ojca i tego się obawiam, bo Mateusz nie akceptuje taty wieczorem i w nocy. Błędem było usypianie Mateusza tylko przeze mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze nie bedzie tak zle. Czesto slyszalam, ze dzieci znosza to o wiele lepiej, niz sie mamom wydaje. I ze czasem to wieksza trauma dla matki niz dla dziecka

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem jednego. na obiad ogórkowa, ledwo daje radę jeść bo ciągle mówi mniam mniam i się zajada. zjadła 5 łyżeczek i koniec. ale cały obiad zaprawila garścią makaronu z soczewicy, kawałkiem miesa z zupy i ciągle wolała am więc dostała jeszcze trochę serka bananowego. ja się pytam czemu nie mogła zjeść tej zupy skoro była mniam[emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
#problemydwulatka ciag dalszy

U nas ten zab ostatnio wyszedl i maly tak nadgania z jedzeniem. Caly weekend caly czas cos jadl W sobote i wczoraj o 17 zjadl 3 kanapki a potem jeszcze o 18:30 kaszke do spania qale niech je jak potrzebuje - przynajmniej sie babiszony nie beda mnie czepialy o jego wage :P
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora