Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-14, 16:09   #1607
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
hej
co tu dziś tak pusto?
ja właśnie wróciłam z zakupów i nabyłam garnek do gotowania na parzewreszcie nei będę miała problemu z sitkami itp heh

witam nową koleżankę.jadłospis wydaję się ok dużo warzyw w 3 posiłkach białko ale niech się może inne wypowiedzą bo ja nei mogę świecić przykładem
a możesz podać ten przepis na ogórkową?
co do coli to węglowodany więc jak już to od 2 fazy raz na jakiś czas ale tylko tą light,zero czy jak one się tam zwią[żeby bez cukru była]ale zdrowe to to nie jest więc lepiej unikać
Ooo moi rodzice zabierają się za kupno parowaru, fajna sprawa

Ogórkową robiła mama Dostała wytyczne, że bez marchwi, ziemniaków, zabielana odrobiną jogurtu nat., gotowana na piersi z kurczaka. Wiem, że oprócz kiszonych ogórków dodała jeden świeży, daje lepszy smak. Na szczęście mam w rodzicielce sprzymierzeńca (kiedyś była na nie z wszystkimi dietami,ale przyszedł czas że zmieniła poglądy,a przy okazji nawyki). Tylko teraz zapowiedziała, że jak po kilku dniach rzucę to następnej diety mi już nie sponsoruje

Cola light pomaga mi jak mam ochotę na słodkie, dwa trzy łyki i przechodzi. Duża butelka starcza mi na kilka dni, więc ja nie z tych co nałogowo popijają
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora