Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myślicie że mu zależy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-11, 10:01   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Myślicie że mu zależy?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Rok pisze z pewnym chłopakiem,który od dawna mi się podobał(on o tym wiedział już od początku tej znajomości),kiedy o tym rozmawialiśmy mówił że nie wie co do mnie czuje bo miał kiedyś duży problem który go blokuje(jak dowiedziałam się na spotkaniu chodziło o laske ktora nagle zerwała kontakt).Ostatnio gdy widziałam go jakąś dziewczyną,to zrobiło mi się głupio i udawałam że ich nie widze.Za pare godzin on napisal że nawet pomachać mi się nie da i że to była tylko kolezanka kumpla i mam się nie martwić.On gdy mnie widzi to jest zawstydzony i jakiś onieśmielony.Nawet jego kolega powiedział mi że gdy mnie widzi to dostaje jakiegoś szoku.Ostatnio spytałam się go czy mu się podobam,bo chciałam wiedzieć na czym stoje,a on do mnie czemu zadaje dziwne i trudne pytania.Powiedziałam ze dla mnie są proste bo to się wie.On powiedział że jestem bardzo ładna i nie wie co dalej z tym zrobimy.Ja zapytałam czy jest w stanie mi zaufać bo to najwazniejsze,a on powiedział że się okaże.Myślicie że mu zależy?Co powinnam zrobić?
No, faktycznie. Jakie to dziwne i trudne.



Daj sobie z nim spokój.

To ty powinnaś się zastanowić, czy to człowiek godny zaufania.
Moim zdaniem - ani trochę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując