Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-04, 09:27   #673
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A w usa te same szminki z mac kosztują 50zł- wiem bo patrzyłam na stronie www Ja sobie upatrzyłam kolor, taki piękny różowo-czerwony kolor, nazywa się chyba passion coś takiego, ale tyle kasy dać za szminkę to póki nie mam pracy odpada Ale kiedyś szminkę z mac na pewno sobie sprawię, podobają mi się też niektóre cienie i myślałam nad dużą butlą podkładu do ciała i twarzy

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Sprawdziłam na stronie mac i ta szminka co mi się podoba nazywa się impassioned Ona akurat kosztuje 86zł + wysyłka i jest z serii lipstick tej podstawowej

Dokładnie, a biorąc pod uwagę wartość nabywczą dolara, to dla ludzi mieszkających w USA 1 dolar to jak 1 zł Fajnie by było kupować szminki z MACa za 16 zł, kupiłabym wszystkie Mam jedną i jest cudowna, jeszcze kilka wpadło mi w oko, ale portfel boli

Jeśli nie spieszy Ci się z zakupem, to poczekaj trochę, często są na stronie dni darmowej wysyłki, zawsze dycha w kieszeni albo na stronie douglasa często są promocje nawet -20%
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując