Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 17:06   #32
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przestaję marzyć-zaczynam walczyć o ich realizacje:)

Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
ooo ja też zgrzeszyłam : zjadłam dwa wafelki ogólnie ładny masz jadłospis
Dziękuję-troszeczkę pogrzebałam,dziewczyny na forum dietetycznym tu na wizażu właśnie takie ładne przykładowe mają,i się wzoruję.Czasami można zgrzeszyćtylko z umiarem

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
pizza dla męża... zrób sobie spód otrębowy i ponakładaj to co im tylko bez sera np kurczak smażony w sezamie, pomidory, ogórki, pieczarki, mniam

dla mnie niejedzenie po 18 to najwieksza głupota swiata...
tak samo jak dieta 1200 i cwiczenia minimum godzine.

ja rok temu stwierdizłam ze schudne. pojechałam na pierwsze 3 tygodnie do domu gdzie 1: mama mowi ze za duzo jem, tata mowi ze za malo cwicze
wiec mama pilnowala kuchni a tata treningow.. po 4 dniach polozylam sie na lozko zeby dosiegnac do kontaktu i podlaczyc ladowarke i zasnelam (była 19:30).. wspolnie stwierdzilismy ze trzeba jednak to jeszcze wszystko dopracowac bo energi we mnie było zero :P
no to chyba przecholowałaś....najgorz ej jak ma się milion doradców-i żadne się nie zna.Ja nie jestem ani trenerką fitness ani dietetyczką-ale w momencie kiedy postanowiłam zacząć odżywiać się zdrowo,przejść na dietę redukcyjną-zaczęłam czytać na ten temat.Dużo mnie to nie kosztowało by zrozumieć mity,uniknąć błędów i dnia kiedy rzucę się na lodówkę bo za mało jem.....
Fajny masz przepis na ta pizzę-mogłabyś zacząć pisać takie u siebie-pewnie sporo osób by z nich skorzystałoja właśnie mam zamiar dziś wrzucić wieczorkiem jakieś przepisy na fast-food-bo to zmora Szkoda,że tak późno przeczytałam Twój bo moje dzieło już w piekarniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0695.jpg (138,9 KB, 29 załadowań)
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora