Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wygraj udział w warsztatach DIY z Red Lipstick Monster!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-18, 10:01   #37
vercia333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj udział w warsztatach DIY z Red Lipstick Monster!

"Podstępna maseczka"!
Nadchodzi najbardziej ponury okres w roku. Na dworze plucha, ujemne temperatury, a nasza skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Co jest dla mnie najistotniejsze w kosmetyku? Naturalne składniki- jest to sposób szybki, tani i skuteczny! Zależy mi aby moje domowe eksperymenty były bezpieczne, dlatego rezygnuję z silnie działającej sody oczyszczonej. Nie chcę dodatkowo podrażniać skóry wystawionej na próbę już przez warunki pogodowe. Uwielbiam dbać o moich najbliższych, a najbardziej o tego, który nie ma czasu dbać sam o siebie! Mężczyźni zwykle ograniczają swoją pielęgnację do minimum, jednak ja mojego próbuję namówić na odrobinę więcej niż krem do rąk (Proszę odnosić poniższe punkty do numeru zdjęcia z kolażu który przygotowałam).
1. Najpierw zrywam (bądź kupuję) duuużo malin! Garstkę odkładam na bok (dyskretnie ). Piekę pyszne ciasto z malinami i już w połowie mój ukochany zbałamucony. Sprawia mi to wiele radości, a co najważniejsze On jest szczęśliwy i syty.
2. Prędko załatwiam cytrynę! Robię pyszną herbatę z cytrynką, a odrobinę soku pozostawiam do mojej maseczki.
3. Tak! On wyczuwa podstęp, jednak jestem pewna że po takiej dawce podwieczorku nie jest w stanie odmówić mi użyczenia swojej twarzyczki.
4. I oto SKŁAD mojej maseczki:
- Bazowy składnik: MALINY, to właśnie one dogłębnie odżywią, wygładzą cerę i załagodzą podrażnienia. Nie trzeba wspominać o przepięknym zapachu. Potrzebna będzie garstka owocu.
- SOK Z CYTRYNY: zaledwie kilka kropel witaminy C wystarczy aby zmniejszyć szansę na przebarwienia po wypryskach. Moje spostrzeżenie jest takie, iż zimą wszelkie zadrapania, miejsca po trądziku, goją się o wiele dłużej niż latem. Chcę ulżyć mojemu ukochanemu i odrobinę zasuszyć nieprzyjacieli aby mógł się czuć komfortowo.
- Ostatni produkt: OLEJ KOKOSOWY- właściwości lecznicze i odżywcze? Tego szukam! Ważne jest dla mnie aby był to produkt 100% naturalny, nierafinowany, dlatego używam oleju virgin, koniecznie zwróćcie na to uwagę. Uwielbiam właściwości łagodzące tego oleju i to, że nie jest ciężki i tłusty. Chyba nie trzeba więcej przedstawiać zbawiennego w wielu dziedzinach produktu. Dodałam pół łyżki.
5. Maseczkę nakładam na twarz i po 15 minutach zmywam letnią wodą. Czy On przetrwał? Jasne
To tylko tyle! Trzy produkty. Minimalizm nie jest zły. Cera otrzymuję dawkę witamin, wygląda promiennie i zdrowo! A przy tym wszystkim świetnie się bawię i mogę spędzić zabawnie czas z narzeczonym. To takie piękne, gdy może cieszyć się zdrową skórą i pełnym brzuchem. Misja zakończona: przekupstwo łakomczucha to sama przyjemność!
Wykonajcie tę maseczkę na sobie, ale…
UWAGA:
Przed użyciem zapoznaj się ze składem maseczki. Użyj kilka razy większej porcji, a następnie skonsultuj się z przyjaciółką lub ukochanym, gdyż każde samodzielne korzystanie z produktu zagraża brakiem jego zadziałania.
Obdaruj znajomych i swoją cerę.
Pozdrawiam,
Weronika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (106,7 KB, 20 załadowań)
vercia333 jest offline Zgłoś do moderatora