Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezenty świąteczne 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-24, 14:54   #9
Igaruniek
Raczkowanie
 
Avatar Igaruniek
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 47
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Cześć,

Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu ale już w niektórych wątkach pojawił się temat świątecznych prezentów :spin gwinek: dlatego postanowiłam założyć osobny temat dotyczący pomysłów na prezenty świąteczne
Piszcie jaki prezent i dla kogo planujecie kupić

Ja w tym roku mam totalną pustkę w głowie .. a poszukuje prezentów dla :
- 12 latka który gra w tenisa stołowego, jest harcerzem a pozostałą wolną część swojego czasu spędza przed komputerem..
- 14 latki w zasadzie nie mam pojęcia jakie ma zainteresowania na pewno lubi konie i gry komputerowe,
- 10 latka który na tą chwilę ma "faze" na Fortnite,
- 13 latki która lubi grać w gry planszowe i jest w szkolnej drużynie siatkarskiej,
- 2 letniego chłopca,
- 5 latki która bynajmniej jeszcze 2 tygodnie temu była zapatrzona w kucyki Ponny,
- 7 latka którego zainteresowań niestety nie znam więc może coś edukacyjnego z racji że to pierwszoklasista
- 6 latki wielkiej fanki Myszki Minnie oraz Maszy
- oraz niespełna 2 latki...

Może macie dzieciaki w podobnym wieku i macie jakieś pomysły ? Ja w tym roku to mam ochotę
12 latek - gra na komputerze czy konsoli? Kup mu kartę prepaid na Steam (komputer) lub PS Store/ Xbox Marketplace (zaleznie od tego jaka konsole ma)

14 latka - jakis ładny sweter lbo gadżet w temacie koni?

13 latka - jakaś popularna i w miare świeża planszówka

5 latka - gadżetow z kucykami Pony jest na hektolitry, cos znajdziesz

Nie kupuj siedmiolatkowi żadnych edukacyjnych rzeczy, to jest najwiekszy koszmar i zawód dla dziecka dostać tego typu "nudny" prezent. No chyba, że jest naprawdę intelektualista, ale nic o tym nie pisalas.
Igaruniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując