Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 18:26   #45
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi. Część 2.

Cytat:
Napisane przez anulaam Pokaż wiadomość
ja przeszłam przez kilka różnych mieszkań i mnóstwo rzeczy mi przeszkadzało w kontaktach z mieszkańcami czy też współlokatorami
najmilej wspominam o dziwo pobyt na stancji gdzie mieszkałam w domu z właścicielem. bez konfliktów, praktycznie tej pani nie widziałam bo pracowała i czasami mijałysmy się w kuchni, ale bardzo rzadko. Łazienke miałam osobną
Później mieszkałam na mieszkaniu gdzie właścicielce zdarzyło się przychodzić podczas mojej nieobecnośći i sprawdzać czy dobrze poodkurzałam. Wytrzymałam tam cały miesiąc ufff
na kolejnym mieszkaniu problemem była wspóllokatorka która niesprzątała ( w ogóle ) i potrafiła podczas mojej kilkudniowej nieobecnośći wyciągnąc z mojej szuflady majtki. Kilka razy. Widziałąm, że mi czasami jakieś znikają ale zobaczyłam to dopiero jak zrobiła sobie pranie i je rozwiesiła wtedy zaglądnełam do jej szafki i znalazłam kilka par swoich
Najgorsze jest to że była moją kilkuletnią przyjaciółką i było mi głupio jej coś takiego powiedzieć
m000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując