Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 13:01   #352
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny jak tak wam źle to przecież czas iść na wybory coś zmienić ja nie mówię,że jakaś paria rządząca jest dobra czy zła,czy że teraz miałam pracę bezrobocie spadło a wtedy na jedno miejsce było stu chętnych i nie można było pracy znaleźć tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Poparcie z powietrza się nie bierze dla nich widocznie pasuje większości Polaków tak jak jest,skoro nikt nic z tym nie robi.
Co ja tu innego mam napisać z tego co widzę co się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Jest mnóstwo artykułów na ten temat nie będę tu ich wklejać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Idź na wybory zmień coś jak Ci nie pasuje przecież droga wolna w maju jak się oczywiście odbędą co to za problem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na każdych wyborach. Noe sklonuje się, ani nie zrobię ogólnokrajowej akcji edukacji ciemnego ludu.
Większości Polaków pasuje, bo mają myślenie moich prawie 80-letnich dziadków - nie obchodzi mnie co i skąd się bierze, ale za Tuska było 7 zł, a jest 4,70. PO nic nam nie dawało, a teraz mamy plusy, 13-stki i dopisz co chcesz.

Dziadkom oczywiście wybaczam, bo żyli w czasach, gdzie wszystko było krajowe, nie mieli dostępu do informacji, z resztą one i tak nic by nie wnosiły do ich życia w poprzednim ustroju.
Ale że młodzi, teraz? W czasach globalizacji, internetu? To jest niewiarygodne.

Zero odniesienia do gospodarki, cen na świecie, sytuacji na rynku międzynarodowym. Zero pojęcia o tym, co PiS nakradło i skąd mieli, żeby rozdawać (bo to NIE JEST kasa z uszczelnienia VAT, jak to się opowiada w TV PiS).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No nie masz racji, bo wtedy bedzie jeszcze drastycznie wzrastać liczba chorych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale wśród ludzi, którzy nie są w grupie ryzyka. Chyba nie liczysz, że będziemy siedzieć w domu, aż wirus nie wygaśnie całkowicie. Kiedy by to miało być, w czerwcu, lipcu? Dalej?
Nie do zrobienia, chyba, że będziemy jeść tynk ze ścian. Żadna gospodarka tego nie ogarnie, a już zwłaszcza nasza krajowa.
Izolując zupełnie grupę ryzyka na 3 miesiące zminimaluzjemy ryzyko dramatycznej umieralności, ale też zachowujemy balans, bo gospodarka nie padnie. Tak, będą chorzy, ale Ci, którzy nie powinni ciężko przejść choroby. A jeśli się zdarzy ktoś, kto mimo wieku 5-60 źle to przejdzie, to będzie miał miejsce w szpitalu, bo starzy i schrowani będą kompletnie odcięci, zdrowi, nie zajmując łóżek.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2020-03-26 o 13:09
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując