Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-29, 08:30   #1264
_Kropa_
Raczkowanie
 
Avatar _Kropa_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ja również mam pytanie. Od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne Hastina 24+4. Raczej regularnie, zdarzają się przesunięcia, ale maksymalnie 3 h, co podobno nie wpływa na skuteczność. Ponadto zdarzyło mi się zazyc takie leki jak Zomiren na nerwy i leki na drogi moczowe. Jednak na ulotce jak i w Internecie nie ma informacji, aby osłabiały działanie. Jeszcze jedna sytuacja która się zdarzyła to wodnisty stolec jakieś 30 min od zazycia. Jednak podobno to również nie powinno wzbudzać niepokoju. I nie martwilabym się, gdyby nie to że od trzech dni a jakieś 13 dni od stosunku (partner skończył we mnie) nie miałam dziwnych boli w podbrzuszu. To nawet nie tyle co bóle jak przelewanie i ciagniecie Myślicie że mam powody do niepokoju? Test zrobię owszem, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Chciałam poznać wasze zdanie na ten temat...
__________________
(...) w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

- Carlos Ruiz Zafón
_Kropa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując