Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 19:52   #68
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
To musicie się szybko zastanawiać, bo większość hoteli ma już komplet (np. te w Zakopanem). Ja ten nasz załatwiałam pod koniec lipca/z początkiem sierpnia

Sama się trochę zdziwiłam, że jest to takie popularne. Nawet nie wiedziałam.
W tym roku sie raczej nie zdecydujemy ,ale w przyszlym tak, juz wczesniej sprawdzimy wszystko co i jak i sobie cos zarezewujemy ,jak wrocisz ze swoich swiat koniecznie napisz czy Wam sie podobalo i jak bylo jestem ciekawa bardzo

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
I niech się ciągnie


U mnie zakwitły wrzosy, ale jeszcze dokupię. Mam miejsca w ogrodzie, gdzie ziemia ma kwaśne pH i fajnie rosną. Kupiłam marcinki, zakwitły astry...
Mam w planach dokupienia marcinków i chryzantem. Pomyślę nad klonem palmowym małym... W ogóle zastanawiam się nad posadzeniem klonu... Kiedyś myślałam, że mam hektary, ale jak zaczęłam kupować rośliny, to jednak tak różowo nie jest
Zbieram się do robienia porządku w warzywniku

Polecam furminator.

U mnie pogoda w kratkę... Raz grzeje, raz leje i rób co chcesz. Wczoraj rano się opalałam, ledwo wróciłam z psem z parku- oberwanie chmury... Zdarza się, że rano jest 8*, więc ten chłód czuć... Teraz też, 13* i temperatura spada...

Kocica za mną nerki mi wygrzewa Ona w ogóle od dłuższego czasu śpi tylko na mnie Muszę jej kupić taka budkę albo zacząć palić w piecu


Babie lato się zbliża A teraz wszystkie robactwo będzie się pchało do domu. Ja mam nad jednym oknem w kuchni gniazdo os...

Bossska_Nat Super psiak Moja jest po mamie border collie blue merle, a tata to wyżeł niemiecki krótkowłosy 15 stycznia skończy 3 lata.
1 sierpnia mojej ciotce odszedł 4 letni border c. Miał chłoniaka, leczyli, jeździli do Wrocławia na chemię, ale nic nie pomogło... W piątek byli w Poznaniu i kupili szczeniaka Ciotka ma chyba jeszcze 3 czy 4 inne psy- przygarnięte.

A to moja Scarlett.
My tylko mamy maly balkon mamy przynioslam dwa wrzosy kilka innych roslin porozsadzalam i przytulnie juz jest moze jeszcze kilka malych dyniek kiedys kupie .............sunia sliczna kociczka tez
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora