Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który z tych samochodów wybrać? Klasa średnia/wyższa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-11, 01:17   #6
nava
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Który z tych samochodów wybrać? Klasa średnia/wyższa?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Cześć

Nie znam się kompletnie na samochodach niestety, a przyszedł czas na kupno nowego. Rozważam kilka modeli obecnie, czy któraś z Was ma doświadczenia z którymś z nich i chciałaby się podzielić?

- Kia Stinger

- Audi A5 Sportback

- Alfa Romeo Giulia

Ewentualnie:

- Mazda 6 Sedan

- Toyota Camry

Głównie chodzi mi o komfort jazdy i jakieś osobiste odczucia, osiągi i tego typu rzeczy już sobie posprawdzałam. Jestem też po jazdach próbnych, ale wiadomo, że w ciągu tych 20 minut można wszystkiego nie wyczuć. Kwestia jest jeszcze taka, że chociaż wszystkie samochody są w naszym budżecie to Audi i Alfa Romeo to już trochę górna granica tego ile chcemy dać za samochód, są też dwukrotnie droższe od np. Toyoty, może ktoś mądrzejszy się wypowie czy "warto" dopłacić, przynajmniej w jego odczuciu.

Przyjmę też sugestie innych modeli
Jeśli chcesz dobry i niezawodny samochód to skreśl Kia poza tym wartość samochodu po kilku latach jest bardzo maly

Jeśli modele audi i alfa są na górnej granicy, sprawdź opel insignia, volvo V40 ( najmniejszy model, bardzo lubię), V60 większy i droższy.

Nie pisałaś nic o pojemności bagażnika, ile chcesz miejsca na tylnych siedzeniach itd... ile dziennie jeździsz.

Komfort jazdy ( z doswiadczenia) to audi, mercedes i BMW + niezawodność, jakość i serwis

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edytowane przez nava
Czas edycji: 2019-10-11 o 01:22
nava jest offline   Odpowiedz cytując