Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady dla niedoświadczonej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 16:31   #2
praszczur
Raczkowanie
 
Avatar praszczur
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Porady dla niedoświadczonej.

Witaj
Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w żel do mycia twarzy bo to podstawa; polecam Iwostin Purritin bo ma super konsystencje, fajnie się rozprowadza, bardzo szybko się zmywa (co jest dla mnie wielkim plusem bo nie cierpię 10 minut zmywać żelu z twarzy) no i oczyszcza Cena może nie jest niska ale żel jest na prawdę bardzo wydajny (używam jednej tubki od 4 miesięcy i końca nie widać). Krem - jeśli nie masz dużego problemu ze świeceniem to będzie dobry niemal każdy lekki nawilżający przeznaczony do cery mieszanej. Ja trochę się świece dlatego używam Bielendy Ogórek&Limonka krem normalizujący, ciężko go dostać ale warto Jeśli masz problemy z workami pod oczami to pewnie warto by było kupić oddzielny krem pod oczy, ale ja używam tylko lekkiej, nawilżającej Ziaji dlatego nic konkretnego nie mogę Ci polecić. Raz, dwa razy na tydzień warto zrobić peeling - polecam poszukać czegoś na KWC albo zrobić samemu z żelu z dodatkiem soli, cukru, fusów z kawy albo czegokolwiek co masz pod ręką. Fajny byłby peeling enzymatyczny ale na nich się nie znam bo nie używam dlatego nic nie polecę.
Oczyszczanie i dobre nawilżenie to podstawa, zobaczysz ile dadzą tylko te dwa kroki dwa razy dziennie
Jeśli chodzi o kolorówkę: ja używam podkładu Revlon Colorstay ale jeśli nie masz dużych problemów z cerą to nie kupuj - nie jest tani i niestety jest dosyć ciężki. Mocno kryje ale nie warto tak maltretować twarzy jeśli nie trzeba. Korektor - fajny jest Maybelline Affinitone, jest lekki, dobrze kryje i ma fajne kolory. Puder - ja mam prasowany Revlon Colorstay a innych nie używałam dlatego nie mam wiedzy w temacie

Edytowane przez praszczur
Czas edycji: 2010-03-14 o 16:34
praszczur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując