Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady dla niedoświadczonej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 17:35   #4
Tosia Samosia
Raczkowanie
 
Avatar Tosia Samosia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 401
Dot.: Porady dla niedoświadczonej.

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
M
Peeling - skoro nie masz ropnych wyprysków, wystarczy mechaniczny. Co do nich nie mam zbytniego doświadczenia, ale na Wizażu jest chwalony morelowy peeling St. Ives.

Co do kolorówki nie mam zbytniego doświadczenia, więc za wiele powiedzieć nie mogę. Sama przymierzam się od jakiegoś czasu do minerałów, może i Tobie się spodobają, zobacz sobie minerałowe forum -> https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113.
Mam akurat ten peeling, już drugie opakowanie i racja jest fenomenalny. Przyjemny i skuteczny, co prawda dla osób z delikatną skóra może ciut za ostry, ale w innych przypadkach polecam.

Na forum minerałowym byłam, ale tak czytam i czytam, to chyba najpierw po prostu zadbam o cerę. A co do fluidów i tego typu spraw, to ze względu na moją jeszcze młodą skórę, może wystarczy krem tonujący, chyba tak nie zapycha, a pomoże mi się uporać z zaczerwienieniami przy płatkach nosa i policzkach.

Kolejne pytania to co z tym korektorami? Jak je używać? I czy pod krem tonujący, jeszcze krem normalny na dzień?

A i wągry... jakie macie na nie sposoby?

Baardzo dziękuje, za tak obszerne odpowiedzi
Tosia Samosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując