Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-29, 11:18   #11
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Hej Witam się w nowym wątku


anulus - myślę, że ruszy w końcu. Ile saszetek dziennie dajecie? Jedną czy więcej? na początek chyba lepiej więcej, ale nie wiem jakie dawkowanie wam lekarz zalecił. U nas na początku to też nie działało od pierwszego dnia, to nie czopek. Za to jak już zadziałało, to mieliśmy 8 kup w ciągu dnia. Poszło wszystko, co zalegało w jelitach chyba. Ale nie pamiętam już, czy to było 2, 3 czy 4 dnia podawania leku.
Jest nadzieja. Lekarz dał na narazie 1 saszetke dziennie no i więcej sama nie mogę bo bez recepty tego nie kupię, ale my mamy 4000 zamiast 3350 jak w xennie więc wolę nie przesadzać. Dajemy 2 raz, mąż jak chemik wsypuje ten proszek przez dziurkę od soku w kartonie bo moje dziecko niczym detektyw nie ruszy soku od nas w szklance [emoji16] to się nazywa zaufanie do rodziców [emoji23]
Czekam na te kupy, a jak mała narobiła w majtki w przedszkolu to byłam szczęśliwa [emoji23][emoji23][emoji23] patzraly na mnie jak na wariata jak mówiłam brawo do Lenki za kupę [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Iwonia jest nadzieja[emoji23] Lena dzisij nawet zapytała czy idziemy do dagis (przedszkole) ale ma trochę katar więc mam ja w domu póki co, zresztą ona będzie chodzić tylko wtorek środa czwartek póki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując