Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mam już siły ani ochoty na randki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 23:24   #12
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Nie mam już siły ani ochoty na randki

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Po czym wnioskujesz że jej się nie podoba jej własny stan?
W jaki sposób zagwarantujesz "dobrą" zmianę autorki, tzn taką, że w dłuższym terminie okaże się ze taka zmiana nie powoduje nieprzewidzianych implikacji lub szkodzących zdarzeń?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorki post nie jest pozytywny i raczej w sobie doszukuje sie niepowodzen w zyciu milosnym

A co jej moze zaszkodzić?W jakis spsoob? Jestem zdania ,ze nic bardziej w zyciu nie szkodzi niz niskie poczucie wartosci,a niesmialosc zazwyczaj jest wynikiem niskiej samooceny. Rzadko osoby znajace swoja wartosc sa niesmiale.
Niska samoocena to niskie oczekiwania i tez postawa uległa co powoduje wiele problemow w relacjach i tworzy niezdrowe zwiazki oparte na uzaleznieniu.
Nie wydaje mi sie,ze tarapia moze zaszkodzic, nie odradzam randkowania ( ale nie uwazam to za najwazniejszy cel ) po prostu uwazam,ze warto sprobować.
Nie mozna osiagnac innego celu podejmujac w kolko te same dzialania,i owszem moze kogos poznac natomiast na lepszy zwiazek moze zbudowac osoba, ktora zna swoja wartosca nie ok. resla się w slowach "Jestem introwertykiem, bardzo nieśmiałą dziewczyną, której brak pewności siebie".
Myslisz, ze taka osoba czuje pozytywna energie?? Coż. Myslę, ze mozna czuc sie lepiej bedac pewna siebie i śmiała..Moze sie myle
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2020-05-22 o 23:30
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując