Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 04:38   #46
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
Widzę, że potrzebują tam zawsze pracowników magazynowych (na takiego będę startować) i zastanawiałam się czy to przez dużą rotację pracowników? Czytałam, że wszystko zależy od tego na jaki dział się trafi i kto będzie nad toba. Zastanawiam się też jak ogólnie wygląda taka praca. Wiem, że będzie to 10 godzin 4 dni w tygodniu, w tym nocki. Nie wiem po prostu czy podołam takiej pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój facet jest kierownikiem działu, ale z tego co opowiada jest rotacja bo potrzebują ciągle nowych osób. Poza tym można dostosować dni pracy pod siebie dlatego czasami brakuje ludzi na poszczególnych zmianach. Co do godzin to kwestia przyzwyczajenia. Nigdy nie miał problemów z zamiana godzin pracy - są elastyczni. Są też 3 przerwy w ciągu tych 10 godz. Bardzo fajny socjal, częste podwyżki. Jak jest "pod kimś" to niestety nie powiem, bo to zależy od konkretnej osoby ale ogólnie firma na plus.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora