Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 11:14   #4859
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Hahaha


Mój Starszy to lekoman [emoji3] on nawet jak młodszy idzie do lekarza to pyta jakie leki dla niego[emoji23]

A Młody przeciwieństwo



Kciuki [emoji4]




Jędrność. .. tego nie ma nikt[emoji3]



Z jednej strony dobrze, że w miarę szybko Wam to wyłapać z drugiej szkoda, że się tak nawarstwilo z terminami [emoji8]

Kciuki za Was bardzo mocne [emoji8]


Moje przepowiadaczy skończyły się na porodowce od razu. A Ty jesteś moją Siostrą Astralną [emoji3]

W sumie to lepiej nie mieć przepowiadaczy[emoji23]




Mocze normalnie a potem wycieram do sucha [emoji1]



Nie moge przeczytać tej Twojej listy.

Z badań na pewno miałam naszykowalam te oryginały gbs, hiv, HPV, grupy krwi itp. Oprócz tego dowód i mialam na kartce wypisane leki które zazywalam.

Na porodowce nie używałam nic bo rodziłam tak jak stalam tylko mi spodnie zdjeli[emoji23] no i poporodowa założyli koszule i spytali czy mamy swoje ubranka, bo jak nie to dostaje szpitalne.


A na pobyt to miałam swoje pieluchy, chusteczki, podkłady na lózko, ubranka, najpierw korzystałam z ich kocyka a potem mi chłop dowiódł nasze.

A dla siebie kosmetyczkę, ręczniki, koszule, ręcznik papierowy, podkłady poporodowe, majtki siateczkowe, talerz, kubek, sztućce i sporo swojego jedzenia i wody. No i koniecznie telefon z internetem i ładowarka bo bym z nudow oszalała
Chyba tyle.

Jeśli czegos brakowało to położne dawały bez problemu (koleżanka pozyczala ubranka bo jej synek często przesikiwal)


Rano nas pytali życia trzeba wymienić podkład na łóżku. W łazience był i papier i ręcznik papierowy do rąk.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No też w sumie się cieszę, że w końcu coś wiadomo i może to moje dziecko nie jest takim starszym diabłem, tylko jest po prostu niezrozumiałe i stąd może to zachowanie jest takie, a nie inne. A u nas zawsze jak coś się dzieje to wszystko na raz.
Dziękować Margosia. Zaraz zacznę pakowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora