Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ...::: Być FIT ! :::...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 10:15   #350
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ojj dziewczyny widze, że Wy ostro dietkujecie, ćwiczycie, a ze mną coraz gorzej wczoraj znów byłam na wypadzie ze znajomymi i znowu zjadłam to, czego nie powinnam, ale nie chce, żeby wszyscy wiedzieli, że się odchudzam bo biorą mnie już za idiotke, a mój chłopak czasami mówi, że mam bzika na tym punkcie... Więc wolę nie dawać po sobie poznać ale co tam, w normalne dni sobie dietkuje tak, że nikt z kręgu moich znajomych nawet o tym nie wie, że odżywiam się zdrowo i codziennie ćwiczę No właśnie - codziennie niestety, wczoraj nie ćwiczyłam, dziś nie poćwiczę, bo mam strasznie dużo nauki i nie dam rady, jutro jadę w góry do rodziny będę późnym wieczorem, no a w poniedziałek też mam naukę, więc również odpada i w sumie jak sobie pomyślę, że będę mieć taką długą przerwę, i jeszcze jutro ta impreza rodzinna, znowu tyle jedzenia... ehh
Ale wiecie co postanowiłam zacząć w końcu HIIT i wtedy zobaczę, jakie będą efekty

Aha, zapomniałam się pochwalić wczoraj byłam na zakupach, i w końcu kupiłam sobie moje wymarzone rurki, i to aż 2 pary kiedyś mogłam sobie o nich tylko pomarzyć może nie są jeszcze idealne, ale ważne, że wogóle są jedne leciutko przyciasnawe w pasie, ale niedugo będę już idealne - jestem tego pewna!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując