Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-30, 14:42   #4737
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Fefn jak się trzymasz? już coraz lepiej? Dlaczego masz te pionowe nacięcia?

Dziewczyny, czym kierowałyście się przy wyborze kształtu implantu? Wygląd czy mniejsze ryzyko powikłań?
Efekt okrągłych nie jest moim wymarzonym i mam spore szanse na to, że wyjdą przyklejone piłki do płaskiej klatki. Anatomiczne super, ale możliwość obrócenia i większe ryzyko chłoniaka przez teksturę.
Naszły mnie spore wątpliwości w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi lekarz zaproponował Motivę, a ja właśnie na to liczyłam Wprawdzie bardziej podoba mi się kształt anatomów, ale z drugiej strony wypełnienie góry mi aż tak nie przeszkadza. Za to bardzo obawiam się przekręcenia implantu. Co do chłoniaka, to wiadomo, budzi obawy, ale jednak to jest bardzo rzadkie powikłanie.

fehn, a jak z ruchomością rąk, bardzo musisz się ograniczać? Na ile jesteś samodzielna, a na ile potrzebujesz pomocy? Masz dzieci?
Kiedy zobaczysz swoje piersi?
Jak ogólnie się czujesz psychicznie? Na pewno ulga, że już po. Słyszę że też trochę smutek z powodu cięć na piersiach. Ale tak ogólnie w jakim jesteś nastroju?

squirrelqa, moja wyjściówka to teraz 70C, schudłam jeszcze bardziej to i cycki zmalały

Edytowane przez Sif
Czas edycji: 2021-10-30 o 14:49
Sif jest offline Zgłoś do moderatora