Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-17, 01:02   #73
Melalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 28
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez raczejpesymistka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie..idzie mi już coraz lepiej, nawet nie mam w tej chwili żadnych strupów ;P tylko chodzi o to, że mam chyba 5 tych białych pryszczy (? to ciągle są pryszcze) i nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Bo szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie udało mi się pozostawić ich tak długo w nienaruszonym stanie więc nie wiem..czy lepiej wycisnąć i zacząć zasuszać czy zostawić i same się sklęsną po jakimś czasie?
Ja bym zostawiła, ewentualnie posmarowała czymś co Ci to podsuszy, maścią cynkową, czy czymś takim. Na pewno nie wyciskała. Ja bym się bała, że jak zacznę coś robić z tymi to bym się już nie mogła powstrzymać.

U mnie dzisiaj 1/25.

Mój wczorajszy dzień zerowy poszedł nie najgorzej.Opowiedziałam jednak chłopakowi o tym, co zrobiłam przed południem, chciałby mi jakoś pomóc, ale nie wiem, jak miałby to robić, kiedy on jest w pracy, a ja w domu. Nie może mnie pilnować cały czas.Wczoraj nie mogłam tylko się powstrzymać od dotykania głowy, bo coś mi tam blisko twarzy pod włosami wyskoczyło, aż w końcu to rozdrapałam. Mam nadzieję, że dziś już tego nie będę dotykać i że wytrzymam, bez dotykania twarzy też.
Melalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując