Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty sportowe
Wątek: Buty sportowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 11:52   #42
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Buty sportowe

Jak cale zabudowane czyli bardziej uliczne sneakersy , tak? Patrzylas w ccc? Mnie sie tam pare modeli podoba, podawalam ci wyzej linki.
ja wlasnie chcialam takie z siateczka, zeby nie byly za cieple i zeby mialy amortyzajcie, ciut wiekszy niz w tych ulicznych bywa. zamowilam sobie jedne, typowe do biegania, ale nie podobalo mi sie wykonczenie w srodku. zaczelam sie zastanawiac, czy jednak nie kupic tych z CCC, ale znow albo wcale amortyzacji, albo troche za mala i wlasnie bez siatki, wiec spocone stopy bede miala.
te nie dosc ze maja ta ich slynna membrane, to jeszcze jest lekka amortyzacja , a jednak buty nie maja takiej cienkiej podeszwy jak te do biegania.
Jutro jak dobrze pojdzie to bede min 5h w pracy na nogach. narazie mowie, ze buty sie sprawdzaja. Musze je tylko jeszcze sprajem impregnujacym potraktowac, bo maja troche zamszowej skorki na zwierzchu. Nie chcialabym zeby szybko sie upapraly, a i nie musza wody naciagac. U mnie ostatnio angielska pogoda. Nawet karnawalowy pochod wczoraj odwolali, ze wzgledu na huragan. troche wialo i leje i leje i...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując