Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-08, 12:33   #51
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
A jak jest z tymi kaszkami dla dzieci ?
Kiedys byly takie zalecenia ze mamy kp po 6 mz a mm po 4 mz Nie wiem czy cos sie zmienilo czy nie Na poczatek te bez glutenu, kaszke ryzowa, kleiki ryzowe ...pamietam ze ja kupowalam firmy Holle, bo byly u mnie latwo dostepne i z dobrym skladem Musze tez sie bardziej wglebic w temat i zobaczyc czy cos sie pozmienialo

A o jakiej porze dnia to raczej nie ma znaczenia, przewaznie albo rano na sniadanie albo na kolacje

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Mój młody w ogóle nie chciał jeść kaszek... Można kupić gotowe ale trzeba uważać na cukier bo w wielu jest i to na drugim miejscu w składzie. Sa fajne holle i czary mamy z tych błyskawicznych. Ja robiłam w sumie tylko płatki owsiane i kasze jaglana na stałe bo reszta lądowała w koszu.

I mozna od razu dawać. Często mamy na kolacje dają. Taka kaszka można też zupy zageszczac ale moj zup też nie jadł 🤦☠♀️🤦☠♀️

moje dziewczyny tez byly niekaszkowe, wiecej wyrzucalam niz zjadaly

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Czy u Was tez byla pielegniarka srodowiskowa?

U nas teraz byla.🙄 Maly ma 77cm i 7800g 😁
wow ale dlugi, ja ostatnio Fabiana mierzylam sama i ma 70 cm Za tydzien pediatra to sie dowiem ile wazy
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując