Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrzuty sumienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 11:44   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyrzuty sumienia

Cytat:
Napisane przez Whoami85 Pokaż wiadomość
(...)
Jakie "macają pół imprezy" ?
Proszę Cie czytaj ze zrozumieniem.
Czytam. Trwało w czasie, postępowało. "Pół imprezy" może tak, może nie, ale przecież sama to tak opisałaś. Trollujesz i tyle.

Cytat:
W pewnym momencie, nie wiem, ktora to była godzina zobaczyłam, ze moj tata i moja koleżanka siedzą na kanapie i oglądają zdjecia. Bawiłam sie dalej, było coraz później.. zapomniałam o tym bawiłam sie dalej ale w pewnym momencie zobaczyłam, ze moja kolezanka- Magda opiera sie o mojego ojca, później juz prawie na nim leży( przykryta kocem). Było mi niezręcznie, nie wiedziałam, czy mam interweniować czy robić cokolwiek. Ewidentnie dobrze sie bawili. Wiedziałam, ze jeśli cos zrobię to z rozmachem i zepsuję wszystkim inprezę. Olałam ich. Siedzieli tak do samego końca imprezy. Następnego dnia znajoma powiedziała mi, ze ojciec położył jej rece na koszulce, na piersiach...


---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze jesli dotyczyloby to mnie to widzac mojego ojca z moja kolezanka w dwuznacznej sytuacji to nie wiem jakbym zareagowala. Mozliwe ze odebraloby mi mowe, wlasnie z przezytego szoku. Natomiast chyba wieksze pretensje mialabym do ojca, co on robi, zdradza matke macajac sie pod kocem z moja kumpela? Kolezanki nie byloby mi zal, nie chcialabym z nia utrzymywac kontaktu.
Pewnie większość osób by "zatkało" delikatnie mówiąc, ale 1. nie wracali by się bawić jak gdyby nigdy nic i nie "zapominali" o sprawie, tylko pewnie w końcu by coś z tym zrobili, albo poprosili kogoś o reakcję, 2. nie robiliby wielkiego zdziwienia z tego, że pan i pani do siebie piszą, bo to dosyć logiczny ciąg dalszy wcześniejszego "prawie leżenia na sobie" na imprezie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując