Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 19:27   #815
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pisałam że byłam na jednym zabiegu wykonanym e-Max Syneron i co się okazało było to IPL a nie laser i powiem Wam że gdybym nie zagłębiła się w temat i nie poczytała jakie są Wasze opinie to sama stwierdziłabym że te efekty są super. Włoski na bikini wyleciały tz śmiesznie bo wyglądam w "ciapki" więc gdybym nie wiedziała że to tylko pozory myślałabym że to cudo przynajmniej chwilowe aż do odrośnięcia włosa. Pomijam fakt że byłam w salonie który polecała TmargoT na konsultacji i Pani która obejrzała moje bikini stwierdziła że tym IPL nieźle poparzyły mi skórę i przez to muszę odczekać ponieważ Pani boi się ruszać tych okolić laserem już 3 tyg i nadal ta okolica jest zaczerwieniona i rozmawiając z Nią sama powiedziała że klientki które chodzą na IPL przychodzą do nich po 10-15 zabiegach z marnym skutkiem i tylko z wywaloną kasą w błoto a włosy jak były tak są. Ja bardzo żałuję że poszłam na ten zabieg IPL więc Dziewczyny za nim się zdecydujecie to poczytajcie sobie opinie innych ja tego nie zrobiłam i żałuje.
ja po IPLu czekałam rok na pełny wzrost uśpionych włosów.odrosły wszystkie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując