Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 14:33   #34
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
U nas stara śpiewka. Źle zajmuję się dzieckiem (bo się drapie i ma ślady...) a poza tym dotorka stwierdziła, że nie może mi wypisać recepty na mleko bo zaświadczenie ważne było do listopada. Nic nie dało tłumaczenie, że dwa razy od listopada mieliśmy przekładane testy - dwa razy z powodu zapalenia oskrzeli. Nie wypisała. A potrzebowałam na dwa opakowania - bo 11.02 jak się uda idziemy do szpitala. Nic nie dał wypis ze szpitala po naszej jajkowej akcji i wyraźne na nim zalecenie - dieta bezmleczna i bezjajeczna...
rewelacja.....

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Torres waży 9820 wzrost i waga w 50 centylu a głowa w 75 robię mu USG głowy, bo jednak ciut wielki ma ten czaban
lekarka mówi, że wszystko OK, ale jak chcę to dlaczego mamy nie sprawdzić
dla Torresa. a da się jeszcze usg głowy zrobić? nie ma zarośniętego/prawie zarośniętego ciemiączka?

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Panika kiedyś patrzyłam ale tam nie da się leków z recepty kupować ???? czy ja źle patrzam??
fakt, nie da się, wpisałam i wyskoczyło:

"Lek, o który pytasz jest dostępny wyłącznie na receptę, dlatego nie ma go w ofercie Apteki Internetowej Gemini.
Zapytaj o dostępność i cenę tego produktu w najbliższej Aptece Gemini."

Edytowane przez moni_ka.g
Czas edycji: 2014-01-13 o 14:36
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora