Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kryzys kobiecości albo nie potrafię żyć tu i teraz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-03, 05:25   #153
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kryzys kobiecości albo nie potrafię żyć tu i teraz

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Może i jestem seksista skoro dostrzegam różnice między kobietą a mężczyzną Facet albo miałby gdzieś moje gadanie albo by okazał trochę empatii. Tez lubie męski sposób rozwiązywania problemów, który sprawia, że one nie narastaja, bo na ogół robi się to od razu. Nigdy też nie miałam sytuacji, gdzie faceci się nabijali z siebie za plecami, w kobiecym gronie ze zgroza to zauważyłam. Wiem, że takie zdania są niewygodne i rozpetam zaraz burzę. Trudno.
To rozwiązuj problemy po męsku.
I - hehe, ale jesteś wyjątkowa, te baby takie złe, tylko o paznokciach gadajo, grupie, nie to co faceci
Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
I nie, nie narzekam na seksim Może jedynie żarty poniżej poziomu, stale, od jednego kolegi, ale to w zasadzie osoba jak każda inna tego typu, w sensie wrzod na tyłku, z niewiadomego mi powodu ukierunkowane na kobiety ogółem.
To czemu mu nie powiesz, Zenek, twoje żarty mnie denerwują, przestań, tylko znosisz?
Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
skoro ja obawiam się dylematu: chce wrócić do pracy ale serce nie pozwala mi zostawić dzieciatka, a wy radzicie że jedyne słuszne to wrócić do pracy to ja nie wiem jaka to miała by być rada,przeciez to jest rozdarcie emocjonalne i nie ma jednego słusznego sposobu, a twierdzenie, że powrot do pracy jest jedynym słusznym rozwiązaniem nie bierze pod uwagę całej reszty :|
Tak, dla kobiety najlepiej jest wrócić jak najszybciej do pracy. To fakt. Natomiast jak nie nie chcesz, to nie musisz, nikt cię na siłę od dziecka nie oderwie. Możesz siedzieć z dzieckiem w domu do 18, masz takie prawo. Inna sprawa, że jeszcze żadnego "dzieciątka" nie ma, i MOŻE sama będziesz chciała wrócić szybko do pracy. A może nie.



Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując