Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-14, 21:36   #1228
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jakiś taki smutny ten finał w moim odczuciu, jedni zostali razem ale też z kryzysami choc obstawiam ze za tydzien o tej porze zsypią swoje instagramy romantycznymi fotkami jakie to wielkie love jest

Chyba z całego sezonu najbardziej polubiłam.... Maćka, tak sama sie dziwie ale naprawdę Maćka. Wartościowy madry chłopak, mam nadzieje że ten program mu pomoże jakoś sie otworzyc, bo widzę ze generalnie zbiera dobre opinie i jest lubiany przez większość widzów.
I chyba przez tyle sezonów ile trwa ten program nikt nie przeraził mnie tak jak Iga, ona w tym nagraniu miesiac po cała sie trzęsie jak mówi (choć jej słowa ze nie chodzi jej o lajki są śmieszne, dziwne że w ogóle o tym wspomniała skoro jej nie zalezy)
Nie wiem o co jej chodziło co zaszło miedzy nimi i generalnie gó.. mnie to obchodzi, a obstawiam ze za wszelką cenę bedzie siebie wybielać. Współczuję Karolowi bo chyba trawił na osobę która nie spocznie póki nie postawi na swoim...
Generalnie sezon najsłabszy ze wszystkim w złym kierunku to poszło, instagramowy jak ktoś pisał. Producenci absolutnie powinni zakazać uczestnikom na czas trwania programu w jakikolwiek sposób nawiązywać do niego (jak przykładowo Kamil i jego miłe wspomnienia, czy nawet reklamy sukni ślubnych etc)

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-05-14 o 21:42
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując